Spelprogram - P11 Vit Östra Vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FK Karlskrona Orange 2 Abdesslam Laghezal Orange/Svart/Orange
FK Karlskrona Svart 2 Robert Winnerfeldt 0705701227 Orange/Svart/Orange
Jämjö GoIF Nils-Olof Magnus Olsson 0733917757 Röd/Röd/Röd
Kristianopels GoIF Mattias Gustavsson 0706163781 Svart/Gul/Svart/Svart
Listerby IK Marie Håkansson 0708298080 Vit/Blå/Blå
Nättraby GoIF Jonny Svensson 0455692417 0704545579 Gul/Svart/Gul
Sillhövda AIK John Dahlberg 0725303583 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-07 18:00 Kristianopels GoIF - Jämjö GoIF Fågelmara IP
2019-05-11 11:00 Listerby IK - Sillhövda AIK Åsavallen
2019-05-12 10:00 FK Karlskrona Orange 2 - Nättraby GoIF Lyckåvallen
2019-05-16 18:00 Jämjö GoIF - Listerby IK Jämjö IP
2019-05-19 00:00 Kristianopels GoIF - FK Karlskrona Orange 2 Fågelmara IP
2019-05-19 17:00 Sillhövda AIK - FK Karlskrona Svart 2 Bredasjön
2019-05-26 17:00 Sillhövda AIK - Jämjö GoIF Bredasjön
2019-05-27 17:15 FK Karlskrona Svart 2 - Nättraby GoIF Lyckåvallen
2019-05-28 18:00 Listerby IK - FK Karlskrona Orange 2 Åsavallen
Juni
2019-06-02 10:00 Kristianopels GoIF - Nättraby GoIF Fågelmara IP
2019-06-02 10:00 FK Karlskrona Orange 2 - Sillhövda AIK Lyckåvallen
2019-06-04 18:00 Jämjö GoIF - FK Karlskrona Svart 2 Jämjö IP
2019-06-06 10:00 Listerby IK - Kristianopels GoIF Åsavallen
2019-06-09 10:00 FK Karlskrona Svart 2 - Kristianopels GoIF Lyckåvallen
2019-06-09 11:00 Nättraby GoIF - Listerby IK Nättraby IP
2019-06-11 18:00 Jämjö GoIF - FK Karlskrona Orange 2 Jämjö IP
2019-06-16 FK Karlskrona Orange 2 - FK Karlskrona Svart 2 Lyckåvallen
2019-06-16 17:00 Sillhövda AIK - Nättraby GoIF Bredasjön
2019-06-18 17:30 FK Karlskrona Svart 2 - Listerby IK Åsavallen
2019-06-23 17:00 Jämjö GoIF - Nättraby GoIF Jämjö IP
2019-06-24 18:00 Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK Fågelmara IP